ZO OSŽ Slovácko
Logo OSZ JPG2.jpg

PřihlášeníSmutek jen stěží utopíš v alkoholu. Bývá totiž zatraceně dobrým plavcem.

Lech Przeczek

Domů
Jedinečná příležitost
Napsal uživatel Jožka Hlaváček   
Pondělí, 28 Leden 2013 14:22

Jedinečná příležitost, která se naskytne asi nejdříve za další čtyři roky. Jedny volby máme za sebou, další se kvapem blíží. I v tomto duchu se nesl poslední závodní výbor. Bylo to ještě před finálem prezidentské volby, takže jsme rozebírali i šance a schopnosti jednotlivých kandidátů.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Červenec 2013 15:09
 
Kdyby čert na žebrákovi seděl
Pátek, 18 Leden 2013 11:43

bylo nejčastější slovní spojení, které jsem slyšel z úst předsedy podnikového výboru SŽDC na včerejším setkání v Břeclavi. Jen připomínám, že tato schůzka byla vyvolána usnesením břeclavského dílenského výboru, které si v plném znění mohou registrovaní přečíst na našich stránkách. Vzhledem k tomu, že jsem se schůzky zúčastnil jako aktivní pozorovatel za náš závodní výbor, můžu si dovolit subjektivní pohled a spíš pocitový výklad. (Ještě jsem tam od nás zahlédl Jožku Janíka a Marcelu Fojtíkovou, tož aj jich sa poptajte.) Pan Hradílek mě opět nepřesvědčil o tom, že bych se mu měl svěřit s péčí o své blaho. Nicméně jako správný skaut slíbil, že odejde do předčasného důchodu a tudíž mi z toho vyplývá, že na sjezdu už kandidovat nebude.

 

 
Nenaplněná očekávání
Sobota, 12 Leden 2013 14:01

Napsál sem článek, kerý mně už po prvním přečtení připadá jak levná předvolební agitka, kerých jsme před pár dňama měli plnú schránku. Původně to mělo být o tom, co nás v temto roce čaká, jako sú volby, sjezd, možná aj radostné zítřky v hóldingu, neco aj o tom, že dobrá a silná armáda neustupuje z dobytých pozic.Co už včíl, akorát poprosím, abyste to jako agitku nebrali. A komu sa to nelúbí, dojdite mně to řéct na členskú schůzu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 28
 
Dnes je 19.10.2019 a svátek má: Michaela
Zítra slaví : Vendelín
A na pozítří se těší : Brigita

Template BLACKPIPES © by Mont-Bit International